Firma sprzątajaca Łódź
Jana 12/3, 91-350 Łódź Bałuty Zapytaj o sprzątanie 665-111-838 michal_nowak1@poczta.onet.pl

SPRZĄTANIE POREMONTOWE

OFERTA

SPRZĄTANIE BIUR

OFERTA

PRANIE DYWANÓW METODĄ SZAMPONOWANIA

OFERTA

MYCIE OKIEN

OFERTA

CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

OFERTA

Sprzątanie restauracji

Sprzątanie restauracji Łódź

W naszej ofercie znajduje się sprzątanie restauracji.

Z uwagi na specyfikę i charakter obiektów gastronomicznych wymagają one szczególnej troski dotyczącej czystości. Wymagania sanepidu zmuszają właścicieli restauracji do zachowania porządku, ładu i higieny. Aby temu sprostać możemy Państwa wyręczyć i wykonać usługę na terenie budynku zarówno w części kuchennej, jak i konsumpcyjnej.

W kuchni umyjemy stoły robocze, regały, ściany pokryte płytkami ceramicznymi oraz podłogi. Usuniemy wszelkie substancje smoliste pochodzenia organicznego, roślinnego oraz zwierzęcego. Przeszklenia pionowe i poziome nabiorą blasku i wizualnej przejrzystości. Wyczyścimy elementy drewniane w postaci drzwi. Zadbamy o sanitariaty. Meble w postaci stołów, krzeseł i blatów będą wyczyszczone i zakonserwowane odpowiednimi środkami. Wszelkie powierzchnie w restauracji będą czyste i lśniące.

Wszystkie dywany, wykładziny, tapicerka będą mechanicznie wytrzepane i wyprane metodą szamponowania.

W pracy używamy chemii wysokiej jakości polskiej produkcji spełniające wymagania sanepidu.

Wyposażenie w postaci zlewozmywaków, lodówek, zmywarek będą umyte wewnątrz, jak i zewnątrz.

Dołożymy wszelkich starań, aby nasi potencjalni klienci byli usatysfakcjonowani i zadowoleni z powierzonych nam zadań, a konsumenci punktów gastronomicznych mogli spożywać posiłki w domowej atmosferze.

Oferujemy stałą współpracę oraz zlecenia jednorazowe. Na terenie Łodzi dojazd gratis !

Zapoznaj się z naszym cennikiem sprzątania restauracji

Sprzątanie poremontowe restauracji

Zapewniamy profesjonalne sprzątanie po remoncie, zarówno restauracji, jak i innych lokali mieszkalnych oraz użytkowych. W ramach tej usługi odkurzamy, myjemy podłogi, wycieramy kurze, myjemy okna, witryny i tym podobne. Gwarantujemy, że Twoja restauracja po remoncie będzie idealnie czysta. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!