Firma sprzątajaca Łódź
Jana 12/3, 91-350 Łódź Bałuty Zapytaj o sprzątanie 665-111-838 michal_nowak1@poczta.onet.pl

SPRZĄTANIE POREMONTOWE

OFERTA

SPRZĄTANIE BIUR

OFERTA

PRANIE DYWANÓW METODĄ SZAMPONOWANIA

OFERTA

MYCIE OKIEN

OFERTA

CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

OFERTA

SPRZĄTANIE MIESZKAŃ

Sprzątanie mieszkań Łódź

Jako firma sprzątająca z Łodzi, specjalizujemy się między innymi w kompleksowym sprzątaniu mieszkań.

Cechuje nas punktualność, sumienność a przede wszystkim dokładność wszystkich prac wykonywanych w Państwa domach.

Odkurzamy, usuwamy kurze, porządkujemy kuchnie i łazienki, przemywamy podłogi, czyścimy drzwi, meble, sprzęt rtv i informatyczny.

Sprzątanie poremontowe mieszkań

W ramach naszej oferty wykonujemy także sprzątanie po remontach w lokalach mieszkalnych. Dogłębnie oczyszczamy każde pomieszczenie, pozbywając się kurzu, brudu, myjąc okna, czyszcząc meble, odkurzając podłogi i zaglądając w każdy, nawet trudno dostępny kąt. Działamy sprawnie i profesjonalnie. Sprzątamy po remontach mieszkania wielopowierzchniowe, jak i kawalerki!

Kadra sprzątająca

Nasz personel stanowią ludzie, którzy nie posiadają nałogów, mają wysoką kulturę osobistą. Stale podnosimy poziom naszych kwalifikacji i umiejętności.

Sprzątanie mieszkań - Nasz sprzęt

W pracy wykorzystujemy sprzęt renomowanych światowych firm, chemię stanowią środki polskiej produkcji. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe oraz cykliczne. Przed przystąpieniem do wykonania zlecenia dokonujemy wczesnej wizji lokalnej podczas, której dokonujemy kalkulacji wstępnej, gdyż każdy klient traktowany jest indywidualnie.

Nasza usługa

Jesteśmy otwarci i w miarę potrzeb przygotowani na wyzwania i wymagania wszystkich potencjalnych klientów. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na sprzątanie. Dopasujemy czas i godzinę przyjazdu do Państwa wymagań.

GWARANCJA JAKOŚCI ZA ROZSĄDNĄ CENĘ