Firma sprzątajaca Łódź
Jana 12/3, 91-350 Łódź Bałuty Zapytaj o sprzątanie 665-111-838 michal_nowak1@poczta.onet.pl

SPRZĄTANIE POREMONTOWE

OFERTA

SPRZĄTANIE BIUR

OFERTA

PRANIE DYWANÓW METODĄ SZAMPONOWANIA

OFERTA

MYCIE OKIEN

OFERTA

CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

OFERTA

AUTO DETAILING

Auto detailing Łódź

Aby zapewnić kierowcy komfort i przyjemność z jazdy jednym z elementów jest auto detailing wnętrz samochodów.

Odkurzamy powierzchnie tapicerki części osobowej i bagażowej. Czyścimy pozostałe elementy samochodu jak kokpity, elementy tworzywowe, metalowe, szyby itp. Pierzemy również tapicerkę materiałową, czyścimy skóry.

Do auto detailingu należy bardzo dokładne odkurzenie wszystkich powierzchni składowych znajdujących się w środku. takie jak tapicerka, półki, podłogi, obicia tworzywowe, skórzane, drewniane, metalowe. Oczyszczenie nawiewów, deski rozdzielczej, bagażnika.

Po wstępnym sprzątnięciu przechodzimy do dalszych czynności jakim jest pranie tapicerki metodą SZAMPONOWANIAM bez przemaczania, czyszczenie i zakonserwowanie skóry.

Przy czyszczeniu tapicerki korzystamy ze środków renomowanych firm. W samochodzie po czyszczeniu jeszcze parę dni unosi się świezy zapach.

Dobra widoczność zarówno w dzień jak i w nocy to oświetlenie pojazdów. Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom dróg wykonujemy usługę regeneracji reflektorów i świateł tylnych. Zmatowiałym, zamglonym i pożółkłym lampom przuwracamy blask i przejrzystość.

Wszystkie prace zarówno wewnątrz jaki i na zewnątrz samochodów wymagają bardzo dużej dokładności, solidności i precyzji.

Auto nadaje się do użytkowania kilkanaście minut po wykonaniu czyszczenia.

Dojazd do klienta

Dojeżdzamy na miejsce do samochodu który ma być poddany myciu. Jest to bardzo wygodne, możemy wykonać auto detailing podczas, gdy są Państwo w pracy, w domu lub na zakupach.

GWARANCJA JAKOŚCI ZA ROZSĄDNĄ CENĘ