Firma sprzątajaca Łódź
Jana 12/3, 91-350 Łódź Bałuty Zapytaj o sprzątanie 665-111-838 michal_nowak1@poczta.onet.pl

SPRZĄTANIE POREMONTOWE

OFERTA

SPRZĄTANIE BIUR

OFERTA

PRANIE DYWANÓW METODĄ SZAMPONOWANIA

OFERTA

MYCIE OKIEN

OFERTA

CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

OFERTA

Sprzątanie obiektów handlowych

Sprzątanie obiektów handlowych Łódź

Nasza firma zajmuje się również sprzątaniem obiektów handlowych. Odkurzamy i myjemy podłogi w sklepie, doczyszczamy i konserwujemy posadzki.

Usuwamy kurze, przetrzemy regały i półki sklepowe. Myjemy witryny w sklepie i wszelkie przeszklenia pionowe i poziome. Zadbamy o wygląd stolarki drzwiowej, metalowej, tworzywowej i innej. Zachowamy higienę w pomieszczeniach sanitarnych. wypierzemy dywany, wykładziny oraz tapicerkę metodą SZAMPONOWANIA.

Wyczyścimy urządzenia biurowe (komputer, drukarka, telefon, kasa fiskalna). Zabierzemy śmieci, wymienimy worki. Dostarczymy papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło w płynie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Sprzątanie poremontowe sklepów

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem poremontowym sklepów i innych obiektów handlowych. Wykonujemy dogłębne sprzątanie, od mycia podług, po mycie okien, witryn sklepowych i tym podobne. Gwarantujemy sprawne i rzetelne wykonanie usługi, w profesjonalny sposób. Nasza ekipa sprzątająca po remontach posiada odpowiednie doświadczenie oraz sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie wysprzątać każde pomieszczenie!