Firma sprzątajaca Łódź
Jana 12/3, 91-350 Łódź Bałuty Zapytaj o sprzątanie 665-111-838 michal_nowak1@poczta.onet.pl

SPRZĄTANIE BIUR

OFERTA

PRANIE DYWANÓW METODĄ SZAMPONOWANIA

OFERTA

MYCIE OKIEN

OFERTA

SPRZĄTANIE POREMONTOWE

OFERTA

CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

OFERTA

Sprzątanie poremontowe Łódź

Każdy obiekt po remoncie jest bardzo zanieczyszczony i wymaga dużo pracy, aby całkowity efekt końcowy remontu był zauważalny i estetyczny. Nasza firma wykonująca pranie dywanów oraz wykładzin, zapewnia także usługę sprzątania poremontowego na terenie miasta Łódź.

Sprzątanie poremontowe, to usługa, którą kierujemy w zarówno dla indywidualnych klientów, jak i dla firm, klientów biznesowych, hoteli i tym podobne. Zapewniamy dogłębne sprzątanie po remoncie, w ramach którego wykonamy:

  • pranie dywanów,
  • pranie wykładzin,
  • czyszczenie tapicerek,
  • mycie paneli lub kafelek podłogowych,
  • mycie szafek, okien
  • oraz całkowite pozbycie się pyłu z wszelkich widocznych i trudnodostępnych miejsc.

Profesjonalne sprzątanie po remontach

Posiadamy odpowiedni sprzęt, który wykorzystujemy do prania dywanów, czyszczenia tapicerek metodą szamponowania, a także mycia okien i podłóg. W pomieszczeniach po remoncie zawsze zalega dużo pyłu, kurzu i brudu, który ciężko zlikwidować na własną rękę. Nasza firma zajmie się tym natychmiastowo. Wykorzystujemy sprawdzone i skuteczne metody, którymi pozbywamy się nawet najgorszego bałaganu po remoncie.

Dojeżdżamy do klientów na terenie Łodzi, aby wysprzątać zarówno mieszkanie, biuro, a także pomieszczenia handlowe po remoncie.

Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z cennikiem pozostałych naszych usług.